مزیت توری پلیسه نسبت به آلومینیومی ساده

مزیت توری پلیسه نسبت به آلومینیومی ساده


مزیت توری پلیسه نسبت به آلومینیومی ساده

با وارد شدن به فصل تابستان و گرم شدن هوا، دوباره با وفور حشرات رو به رو می‌شویم. و معمولا نمی‌توان در این هوای گرم، مخصوصا شب‌ها، پنجره و یا درب منزل را باز نگذاشت و از هوای آزاد لذت نبرد. باز گذاشتن درب

و پنجره موجب این می‌شود تا حشرات وارد منزل ما شوند. ولی برای اینکه بتوانید از این ورود حشرات جلوگیری کنید توری‌ پلیسه بهترین گزینه هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مقاله از پنجره شهر به بررسی

مزیت توری پلیسه به آلومینیومی می پردازیم.

توری آلومینیومی

توری‌های آلومینیومی، توری ثابت آلومینیومی و توری ریلی آلومینیومی توری‌هایی قدیمی هستند که برای پنجره‌های آلومینیومی یا آهنی به کار گرفته می‌شوند. که مشکلات فراوانی برای مصرف کننده از نظر پاکسازی و زیبایی

به وجود می‌آورند و از ورود نور جلوگیری خواهند کرد. همپنین لذت دیدن منظره اطراف را کاهش خواهد داد. این توری‌ها با گذشت زمان کهنه شده و تغییر رنگ می‌دهند.

جنس توری‌های پلیسه upvc

توری ویژه upvc از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته می‌شود. که ضد گردو غبار است. نوع توری رولی یا پلیسه است که در پشت فریم پنجره جمع می‌شود. فریم این توری نازک و هماهنگ با پنجره است.

مزیت توری پلیسه به آلومینیومی این است که ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نمی‌کند و جلوی دید و نور را هم نمی‌گیرد.

توری پنجره پلیسه‌ای

توری‌های پلیسه‌ای که جدیدا وارد بازار شده‌اند توانسته‌اند بازار این صنعت را به دست آورند و سایر توری‌ها را از بازار کنار بزنند. توری‌های پلیسه‌ای در سه مدل تولید می‌شوند:

توری‌ های پلیسه تک فریم

توری‌ های پلیسه‌ ای دو فریم

یلیسه‌ای ثابت

این مدل از توری‌ها بسیار مقاوم تر در برابر آفتاب و خوردگی نسبت به سایر توری‌ها می‌باشد. در ادامه برای شما به توضیح یک مدل از این توری‌ها پرداخته‌ایم.

مزیت توری های پلیسه ای upvc

ضد زنگ

ثبات بالا

ضد اشتعال

سبک بودن

کاملا اقتصادی

قابل شستشو

توانایی نصب آسان

قابلیت جمع شوندگی

توانایی دید محیط خارج تا ۹۰%

توانایی ساخت در ابعاد گوناگون

پایدار در برابر اشعه ماورا بنفش‌

پایدار در برابر شرایط آب و هوایی

ایزوله کردن کامل محیط منزل یا محل کار از ورود حشرات

دور کننده غبار و عایق در برابر ورود گردو غبار از بیرون به داخل

این توری از جنس فایبر گلاس بوده که هیچ گونه دوده، چربی و گردو غبار را به خود نمی‌گیرد.

مراقبت از توری‌های پلیسه upvc

هنگام رنگ آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا توسط متخصصان، توری را بازکرده و دوباره نصب کنید. زمانی که از توری استفاده نمی‌کنید توری را ببندید. اگر توری به راحتی جا به جا

نمی‌شود اول توری را تمیز کرده و سپس با اسپری، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب و توری جلوگیری کنید.

تفاوت توری‌های پلیسه پنجره upvc دوجداره با توری‌های معمولی

در بسیاری از موارد افراد سوال می‌پرسند که تفاوت این توری‌ها با توری‌های معمولی چیست؟

ظاهر تمیزی که توری پلیسه از هنگام نصب تا سالها استفاده به خود می‌گیرد سبب شادابی محیط داخلی و حتی خارجی منازل می‌شود.

به دلیل عمر بالا و خاصیت کشسانی و میزان دید تا ۹۰%، شما را مجاب می‌کند تا تمامی درب و پنجره‌های خود را مجهز به این نوع توری کنید.

به دلیل شستشوی آسان و امکان باز شدن و نصب آسان این امکان را به شما می‌دهد تا در خانه تکانی‌ها نیز توری پنجره upvc خود را خارج کرده و تمیز کنید.

در پاسخ به این سوال باید خدمتتان عرض کنیم که تفاوت اصلی این توری‌ها در مواد سازنده و همچنین راحتی در نصب و ماندگاری آن و راحتی استفاده می‌باشد.

در حالت کلی هزینه‌ای که بابت خرید و نصب توری‌های پلیسه‌ای پنجره‌ دوجداره می‌کنید به قدری به صرفه می‌باشد که هیچگاه از این تصمیم پشیمان نخواهید شد.

جنس توری‌هایی که بر روی درب و پنجره دوجداره نصب می‌شوند از upvc است و چهارچوب آن نیز از آلومینیوم ساخته می‌شود و باعث زیبایی بی‌نظیر محیط و نمای بیرون پنجره‌ها می‌شود.

قیمت توری‌های پلیسه به نسبت ساختار و مزایای بی نظیر آن مناسب بوده و خانواده‌ها می‌توانند با یک بار هزینه و خرید این محصول تا چند سال از وجود حشرات در منزل خود خلاص شوند.توری پلیسه

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *