UPVC

چرا از UPVC در ساخت پنجره استفاده می شود؟

Upvc یک نوع از پلاستیک است که در واقع مخفف شده پلی وینیل کلراید سخت شده است. با توجه به این واقعیت که از نظر جنس سخت است و منعطف نیست، از این فرم مقاوم pvc، برای لوله های ساختمان و قاب های پنجره استفاده می شود.

چرا upvc مناسب قاب پنجره است؟

طی تحقیقات ثابت شده که Upvc عملکرد عالی و ماندگاری بالایی دارد  و به دلیل دوام بالایی که دارد به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد و به خاطر همین خصوصیات، بهترین انتخاب یرای پنجره های شماست. پنجره های upvc به دلیل بازده حرارتی ،عایق صدا  و صرفه جویی مالی که ایجاد می کند مورد توجه قرار گرفته اند.

برای تولید قاب های پنجره های بزرگتر ، از گالوانیزه استیل با استحکام بالا استفاده می شود. به همین جهت شما می توانبد از بابت مقاومت و ماندگاری و ایمنی بالای این نوع پنجره ها خاطرجمع باشید، زیرا اگر پنجره های upvc به خوبی و با مواد با کیفیت تولید شده  باشند،  حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی پنجره هایتان دچار پوسیدگی، زنگ زدگی وآسیب نخواهند شد.

مزایای استفاده از upvc به عنوان قاب پنجره چیست؟

upvc مزایای زیادی دارد که آن را به بهترین انتخاب برای استفاده به عنوان قاب پنجره تبدیل کرده است. از قبیل سطح صرفه جویی بالای مصرف انرژی و به علاوه ماندگاری و دوام بالایی که دارد.

قیمت پایین

upvc به طور قابل ملاحظه ای ارزان تر از آلومینیوم و چوب است و مزایای بیشتری دارد. البته هزینه ها کاملا به کیفیت و ویژگی های پنجره بستگی دارد، اما شما می توانید با انتخاب upvc یک پنجره به صرفه و با قیمت مناسب را داشته باشید.

بی نیاز از مراقبت و نگه داری

پنجره های upvc و مواد مصرفی در تولید این پنجره ها ، از بابت نیاز کمی که به مراقبت دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. شما می توانید با خیال راحت این پنجره ها را به حال خود رها کنید! برخلاف چوب که به نگه داری زیادی نیاز دارد ،حتی اگر تنها سالی یکی دوبار پنجره های upvc را تمیز کنید، هرگز  علامتی از فرسودگی و آسیب های محیطی حتی در بدترین شرایط آب و هوایی نخواهید دید.upvc  همچنین در ارائه عایق صدا بی نظیر است و مطالعات نشان می دهند که عبور سرو صدا را بیشتر از ۷۰% کاهش می دهد.

عملکرد بالا

نصب پنجره های upvc  بهینه سازی بالای انرژی را به همراه دارد که به شما در کاهش هزینه های گرمایشی و گرم و مطبوع نگاه داشتن منزلتان کمک می کند به علاوه به دلیل استحکام و مقاومتی که این پنجره ها دارند بسیار از لحاظ امنیت قابل اعتمادند.

 Upvc قاب پنجره پیشنهادی ما به همه سازمان ها و افراد است. پنجره های upvc  اگر با رعایت استاندارد بالا تولید شود بی شک بهترین انتخاب است مانند گروه صنعتی پادرا که از سخت ترین آزمایش های کنترل کیفیت سربلند بیرون آمده ایم.

ایمنی مشتریان ما  چیزی است که بیشترین اهمیت را برایمان دارد پنجره های تولید شده ما، با بالاترین کیفیت وبا اطمینان از اینکه خطری برای شما نداشته باشند به بازار ارائه می شود.

منبع : www.safestyle-windows.co.uk