پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چه کاربردی دارد؟

جداسازی محیط کار با استفاده از پارتیشن شیشه ای دیواری نه تنها راهی برای ترویج فرهنگ سازمانی یک سازمان است، بلکه باعث تقویت ارتباط بصری بین کارمندان و تسهیل روش های جدید و منعطف کار هم می شود. تحقیقات نشان داده است که به کاربردن این ها تأثیر مثبتی بر احساس و در نتیجه بهره وری دارد.
در این مقاله از وب سایت پادرا در خصوص پارتیشن های شیشه ای توضیحات کاملی ارائه می دهیم.

کاربردهای پارتیشن شیشه ای:

پارتیشن برای دفاتر و فضای داخلی

پارتیشن های منفرد و دو جداره روشی خارق العاده برای تبدیل فضای کلی شما به فضاهای کوچکتر داخلی هستند. این ها معمولا در دفاتر ، هتل ها ، سالن های بدنسازی و اتاق های جلسات استفاده می شوند.

پارتیشن شیشه ای برای سرویس بهداشتی  

برای داشتن سرویس بهداشتی بدون دیوار و جدا کردن قسمت دوش حمام از دیگر سمت ها می توان از پارتیشن استفاده کرد، برای طراحی فضای لوکس و راحت و برای فضاهای کوچک این مناسب هستند.

پارتیشن حمام

عبور نور در پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه یک انتخاب مناسب برای زمانی است که علاوه بر جداسازی فضای داخلی به نور نیاز دارید، هدف اصلی این ها، تفکیک فضای داخلی است، علاوه بر آن به زیبایی ساختمان هم کمک می کنند.

پارتیشن های شیشه ای به عنوان درب

امروزه درب های شیشه ای شفاف و بدون محدویت و چارچوب که جنبه زیبایی هم برای ساختمان دارد انتخابی رایج و محبوب شده است از پارتیشن ها به عنوان درب، در دفاتر، هتل ها و خانه ها استفاده می کنند.

پارتیشن شیشه ای آکوستیک

از پارتیشن شیشه ای دوجداره اغلب در کلاس های درس و استودیوها استفاده می شود، و یک انتخاب ایده آل برای کاهش سر و صدا در محیط های حساس است. این پارتیشن ها غالباً در استودیوهایی که مهندسان صدا و نوازندگان حرفه ای کار می کنند نصب می شود، بنابراین آنها می توانند در آرامش کار کنند.

ویژگی های پارتیشن آکوستیک: کنترل پارازیت ، عایق صوتی

انواع پارتیشن های شیشه ای را توضیح دادیم، کدام یک را انتخاب می کنید تا متناسب با نیاز و فضای داخلی شما باشد؟

این پارتیشن ها در انواع مختلفی طراحی شده اند و برای ایجاد آرامش و حفظ حریم خصوصی فوق العاده هستند. همچنین مقدار زیادی از نور طبیعی روز را وارد فضای داخلی می کنند و باعث می شوند فضای کمتری محصور شود.

نوع پارتیشن ها به اندازه فضا و سبک مورد نظر شما بستگی دارد. تیم پادرا متشکل از متخصصان طراحی و نصب، با توجه به فضا و نیازتان به زیبای و کارایی محل مورد نظرتان کمک می کنند.

۵ مزیت پارتیشن شیشه ای

پنج مزیت رایج که می توانید هنگام نصب پارتیشن متحرک در فضای اداری – تجاری خود از آنها لذت ببرید عبارتند از:

۱- نصب بنا به درخواست مشتری

مهمترین مزیت نصب این ها این است که می توان آنها را سریع نصب کرد و به مکان های جدید منتقل کرد، پارتیشن های قابل حمل شما را قادر می سازد تا به راحتی دفتر جدید طراحی کنید، به عنوان مثال فضایی که شامل اتاق های کوچک است را می توانید با استفاده از پارتیشن های قابل حمل، به سرعت و به راحتی به یک اتاق کنفرانس یا اتاق جلسات با فضای باز تبدیل کنید.

۲- عایق صوتی

یکی از مشکلاتی که اغلب فضاهای کاری مدرن و باز با آن روبرو می شوند، سر و صدای بیش از حد است، پارتیشن های شیشه ای به مدیران ساختمان این امکان را می دهند تا سر و صدای محیط را در فضای کاری بزرگ، کاهش دهند بدون اینکه به ظاهر و طراحی داخلی لطمه وارد شود.

۳- بازسازی کم هزینه

اگر می خواهید طراحی داخلی فضای تجاری خود را در پاسخ به درخواست مشتری تغییر دهید یا آن را در آینده برای مخاطب خود جذاب تر کنید، پارتیشن های شیشه ای پادرا می توانند یک گزینه مقرون به صرفه باشند.

از آنجا که این پارتیشن ها پادرا  قابل حمل طراحی شده اند، می توانند بدون نیاز به استفاده از ابزارهای خاص یا تعطیلی ساختمان برای بازسازی و خیلی سریعتر از پارتیشن های سنتی جابجا شوند.

۴- طراحی زیبا و لذت بخش

پارتیشن های شیشه ای، چه از نوع قابل حمل و چه از نوع ثابت، از نظر زیبایی شناسی خوشایند هستند و از اصول و روندهای طراحی مدرن پیروی می کنند. با توجه به این نکته ، اگر بخواهید فضای تجاری خود را پیکربندی کنید و زیبایی و جذابیت طراحی برایتان اهمیت دارد می توانید از پارتیشن های شیشه ای پادرا استفاده کنید.

۵- نور طبیعی بیشتر

این پارتیشن ها ثابت و قابل حمل، صاحبان ساختمان را قادر می سازند تا فضای داخلی را تفکیک کنند به صورتی که در آن نور طبیعی قادر به نفوذ باشد.

با توجه به مزیت های زیاد پارتیشن های شیشه ای، می توانید برای تماس با کارشناسان پادرا و سفارش این محصول با ما در ارتباط باشید.