نمایندگی ویستابست در گیلان و رشت

نمایندگی رسمی ویستابست در استان گیلان و رشت

گروه صنعتی پادرا – به اطلاع مخاطبین گرامی می‌رساند، گروه صنعتی پادرا با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در صنعت ساختمان و به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده سیستم‌های درب و پنجره در استان گیلان (شهرستان رشت) و شمال کشور، دارای گواهینامه رسمی از شرکت ویستابست به عنوان نماینده رسمی آن مجموعه در استان گیلان می‌باشد. پادرا به عنوان نمایندگی ویستابست در گیلان آماده ارائه خدمات مرتبط با این پروفیل به شما مشتریان گرامی می‌باشد.

شرکت ویستابست در سال ۱۳۸۲ به ثبت رسید و از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی آغاز نمود و طی ۳ سال توانست به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود. این شرکت با به کاربردن طراحی مدرن روز دنیا، استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی پیشرفته کشورهای آلمان و اتریش، با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و نیز استفاده ازمواد اولیه برتر اروپایی، توانسته است محصولاتی تولید نماید که کیفیت آن‌ها توسط مراکز تحقیقاتی مرجع ایرانی و اروپایی به تأئید رسیده است.

تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی فعالیت تخصصی ویستابست است که برای پاسخ‌گویی به نیاز بازار در این زمینه در حال حاضر در سراسر کشور نمایندگان فعال و کارآزموده داشته و در حال توسعه بخش فنی و علمی خود با تاسیس کارخانه‌ای با ۳۸ خط تولید می‌باشد که این امر با استفاده از توانایی‌های نیروی انسانی و دانش تکنیکی درون‌سازمانی میسر خواهد شد.

ویستابست به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل  درب و پنجره یو پی وی سی بر اساس استانداردهای بین‌المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور می‌باشد. این شرکت در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه ۱۷۰۰۰ تن، و با استفاده از دوازده خط تولید و سی و شش قالب در انواع سه محفظه‌ای، پنج محفظه‌ای و کشویی در پنج رنگ لمینیت و سفید محصولات خود را عرضه می‌نماید. گفتنی است که گروه صنعتی پادرا به عنوان نماینده رسمی این شرکت در استان گیلان و شهرستان رشت شناخته می‌شود. شما مخاطب گرامی می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پروفیل‌های این شرکت به صفحه اختصاصی ویستابست و همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی به صفحه راهنمای جامع تولیدات یو پی وی سی پادرا مراجعه نمایید.