پارکت لمینیت روبینا

پارکت لمینیت روبینا (Robina) از برندهای مطرح کشور مالزی در حوزه تولید پارکت لمینبت می‌باشد. لازم به ذکر است که پارکت لمینیت روبینا به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار شناخته می‌شود که از تکنولوژی پیشرفته نانو در تولید خود استفاده می‌نماید. گفتنی است که در تولید پارکت لمینیت روبینا از چوب درختان استوایی جنگل‌های مالزی استفاده می‌شود. کاربرد فناوری نانو در این پارکت لمینیت ارمغانی جز مقاومت بسیار بالا در برابر آب و رطوبت را برای این محصول به همراه نداشته است.  استفاده از اکسید آلومینیوم در لایه فوقانی، یکی دیگر از ویژگی‌های پارکت لمینیت روبینا است که در بازار بین المللی برای این محصول مزیت رقابتی ایجاد می‌نماید.

تکنولوژی انحصاری کلیک  (R-Click) یکی دیگر از تکنولوژی‌های قابل توجه به کار رفته در پارکت لمینیت روبینا است. در واقع به منظور استفاده از قابلیت‌های موجود در پارکت لمینیت روبینا، در قسمت کلیک این محصول از سیستم وکیوم کلیک استفاده شده، به گونه‌ای که آب نمی‌تواند از درزهای طولی و عرضی آن‌ها نفوذ کند. همچنین این تکنولوژی، مانع از حرکت افقی پارکت لمینت‌ها می‌شود. همچنین شرکت روبینا در راستای رفع معضل موریانه از فرمول خاصی در تولید پارکت لمینیت خود استفاده می‌کند و در همین راستا این محصولات را با ضمانت ۱۰ ساله در برابر آسیب موریانه‌ها به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

پارکت لمینیت روبینا دارای گواهینامه بین المللی ایزو ۹۰۰۱ و ۲۰۰۰ و همچنین ۱۳۳۲۹:۲۰۰۸ تائیدیه مصالح ساختمانی سبز از کشور تایوان، برچسب سبز از کشور سنگاپور و نشان استاندارد اروپا می‌باشد. گروه صنعتی پادرا به عنوان بازرگانی محصولات نوین ساختمانی و همچنین نمایندگی رسمی فروش پارکت لمینیت روبینا (Robina) مالزی در استان گیلان و شهرستان رشت شما را به مشاهده طرح‌های این محصول دعوت می‌نماید.