ویستابست

شرکت ویستابست در سال ۱۳۸۲ به ثبت رسید و از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی آغاز نمود و طی ۳ سال توانست به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود. این شرکت با به کاربردن طراحی مدرن روز دنیا، استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی پیشرفته کشورهای آلمان و اتریش، با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و نیز استفاده ازمواد اولیه برتر اروپایی، توانسته است محصولاتی تولید نماید که کیفیت آن‌ها توسط مراکز تحقیقاتی مرجع ایرانی و اروپایی به تأئید رسیده است.

تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی فعالیت تخصصی ویستابست است که برای پاسخ‌گویی به نیاز بازار در این زمینه در حال حاضر در سراسر کشور نمایندگان فعال و کارآزموده داشته و در حال توسعه بخش فنی و علمی خود با تاسیس کارخانه‌ای با ۳۸ خط تولید می‌باشد که این امر با استفاده از توانایی‌های نیروی انسانی و دانش تکنیکی درون‌سازمانی میسر خواهد شد.

ویستابست به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل  درب و پنجره یو پی وی سی بر اساس استانداردهای بین‌المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور می‌باشد. این شرکت در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه ۱۷۰۰۰ تن، و با استفاده از دوازده خط تولید و سی و شش قالب در انواع سه محفظه‌ای، پنج محفظه‌ای و کشویی در پنج رنگ لمینیت و سفید محصولات خود را عرضه می‌نماید. گفتنی است که گروه صنعتی پادرا به عنوان نماینده رسمی این شرکت در استان گیلان و شهرستان رشت شناخته می‌شود.

پروفیل ویستابست - پادرا گیلان رشت

انتخاب هوشمندانه در مسیر تولید

ویستابست پس از سه سال تحقیق، مطالعه و آماده‌سازی‌های سخت‌افزاری در اوایل سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه خرید و استقرار تجهزیات برای تولید پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی آغاز نمود. خرید ماشین آلات از دو کمپانی بزرگ و معتبر دنیا به نام‌های کراس مافای آلمان و گراینر اتریش اولین اقدام برای آغاز فعالیت به منظور تولید پروفیل بود.

ویستابست در گام نخست پروسه تولید خود در سال ۱۳۸۶ با ظرفیت ۱۰/۰۰۰ تن اقدام به تولید پروفیل با سایز ۶۰ میلی‌متر سه محفظه‌ای در ۱۵ قالب با امکان استفاده از شیشه‌های یک و دو جداره نمود که استانداردهای روز دنیا از قبیل استاندارد رال آلمان و اتحادیه اروپا در آن رعایت شده بود. همچنین از سال ۱۳۸۸ با توجه به نیازهای بازار داخلی و بین‌المللی و البته استراتژی‌های سازمانی و همچنین سیاست‌های کشور در زمینه بهینه‌سازی مصرف انرژی در ابعاد گوناگون به خصوصا در حوزه ساختمان، نسل جدیدی از پروفیل را با سایز ۷۰ میلی‌متر پنج محفظه‌ای در ۱۳ قالب، ۴ پروفیل در سری کشویی و ۴ پروفیل در سری سه محفظه‌ای با امکان استفاده از شیشه‌های یک، دو و چند جداره به مرحله تولید رساند.

ویستابست با توجه به نیاز روزافزون بازار ساختمان، تنواع محصولات تولیدی خود را با ۳۶ قالب محفظه‌ای در انواع ۳ محفظه‌ای، ۵ محفظه‌ای و کشویی در ۵ رنگ لمینیت و سفید ارتقاء داده و در حال حاضر با ۱۱ خط تولیدی و ظرفیت تولید سالیانه ۱۷۰۰۰ تن، محصولات خود را عرضه می‌نماید.

ویستابست هم‌اکنون همگام با توسعه کمی و کیفی پروفیل‌های تولیدی خوئ، همراه با تقاضای روزافزون صنعت ساختمان و توجه ویژه به کاهش مصرف انرژی در ساختمان‌ها، پروژه طرح توسعه خود را به منظور افزایش ظرفیت تولید و پاسخ‌گویی هرچه تمام‌تر با نیاز روزافزون مشتریان در دست اقدام دارد که طی آن ظرفیت تولید سالیانه ۴ برابر خواهد شد.

پروفیل ویستابست - پادرا گیلان رشت