مدل‌های بازشو درب UPVC

یکی از نکات برجسته در سفارش و خرید درب‌های دو جداره UPVC انتخاب مناسب مدل یا حالت بازشو آن می‌باشد. به طور کلی درب‌های UPVC از نظر حالت بازشو به مدل‌های زیر دسته بندی می‌شوند. مشتری می‌تواند نسبت به محیط مورد نظر و همچنین طرح و کاربری مورد علاقه نسبت به انتخاب هر یک از این مدل‌ها اقدام نماید. گروه صنعتی پادرا به عنوان تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی در استان گیلان و شهرستان رشت طیف وسیعی از طرح‌های درب‌های UPVC را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که شما در زیر می‌توانید نمونه این مدل‌ها را مشاهده نمایید. به صورت کلی درب‌های یو پی وی سی به دو دسته عمده درب‌های ورودی و درب‌های داخلی تقسیم بندی می‌گردند.

  • درب‌های ورودی: این نوع درب‌ها با پروفیل‌های حجیم‌تر (با سطح مقطع بزرگ‌تر از پروفیل مصرفی در پنجره‌ها) در قسمت بازشو خود قابلیت به کارگیری یراق آلات متنوعی را برای تولیدکنندگان فراهم می‌آورد. یراق آلات درب‌های ورودی UPVC به سبب وجود قفل شوهای متعدد در قسمت طولی یراق (ارتفاع درب) به یراق آلات ایمن شهرت دارند.
  • درب‌های تراس و سرویس بهداشتی: این نوع درب‌ها از نظر خصوصیات کلی همانند درب‌های ورودی می‌باشند، ولیکن سایز بازشو در آن‌ها به نسبت درب‌های ورودی کوچک‌تر بوده و محدودیت ابعاد در آن‌ها بیشتر از درب‌های ورودی می‌باشد.