مختصری بر فرآیند تولید درب و پنجره UPVC

تولید یا پروسه مونتاژ درب و پنجره‌های دو جداره یو پی وی سی از اندازه گیری دقیق محل نصب شروع می‌شود و دقیقا بر اساس سفارش مورد نظر، نقشه پنجره با استفاده از نرم افزارهای مهندسی طراحی شده و پس از تائید مشتری با کارخانه ارسال و در خط تولید با مواد اولیه شامل: پروفیل درب و پنجره UPVC با برند ویستابست یا وین تک، یراق آلات مخصوص این نوع پنجره و پیچ و آهن گالوانیزه تقویت و توسط ماشین آلات کرافت مولر آلمان تولید و نهایتا به محل مشتری حمل و در محل نصب و پس از جا انداختن شیشه دو جداره یا پانل مخصوص رگلاژ شده و عایق بندی شامل تزریق فوم پلی اورتان و سیلیکون در محل انجام می‌شود.

مختصری بر فرآیند تولید درب و پنجره UPVC

طبق آمار ثبت شده در اوایل سال ۹۲ ، ظرفیت تولید در یک شیفت کاری گروه صنعتی پادرا با ماشین آلات موجود روزانه ۶۰ پنجره در ابعاد ثابت می‌باشد. ماشین آلات این کارخانه شامل جدیدترین ماشین آلات اتوماتیک وارد شده از یکی از بهترین تولیدکنندگان این نوع ماشین آلات و ساخت کشور آلمان و ترکیه می‌باشد که شامل دستگاه‌های برش دو سر اتوماتیک، جوش دو سر اتوماتیک، دستگاه CNC تمیزکاری، میز مونتاژ یراق و… می‌باشد.

توجه: این بخش در حال آپدیت و اضافه‌سازی ماشین آلات جدید می‌باشد.

از آنجا که تمامی مراحل ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی توسط دقیق‌ترین دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی انجام می‌پذیرد، اطلاعات ورودی به آن‌ها مربوط به اندازه‌ها باید کاملاً دقیق و بدون خطا باشد. از این رو مرحله اندازه‌گیری بوسیله مترهای لیزری و توسط پرسنل آموزش دیده در نهایت دقت انجام می‌شود. دقت هر چه بیشتر در اندازه گیری منجر به تولید محصولی با کیفیت و همچنین بدون خطا در نصب می‌شود.

طراحی از جمله حساس‌ترین مراحل درفرآیند تولید است. طراحی، شامل ساخت و دسته‌بندی اطلاعات نرم‌افزاری جهت وارد کردن به دستگاه‌های CNC و همچنین محاسبه قیمت تمام شده و ضمناً کاهش ضایعات و بهینه کردن محصول که نهایتاً منجر به کاهش قیمت تمام شده می‌شود، می‌باشد.

تولید، مطابق با سلیقه شما

پنجره‌های یو پی وی سی می‌توانند ترکیبی زیبا، مدرن، سنتی، صنعتی و حتی مذهبی برای ساختمان‌ها ایجاد نماید. ما نیز با استفاده از پروفیل‌های متنوع جهت ارائه طرح‌های مختلف درب و پنجره UPVC همچون انواع پنجره‌های قوسی و خم دار، پاسخگوی سلیقه مشتریان خود هستیم. گروه صنعتی پادرا به عنوان طراح و تولید کننده درب و پنجره UPVC در استان گیلان و شهرستان رشت، با در اختیار داشتن طیف وسیعی از پروفیل‌های مرغوب و استاندارد همراه با پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا در شمال کشور، انواع درب و پنجره دو جداره با طرح‌های مختلف و متنوع را برای سلایق گوناگون مشتریان تولید خواهد نمود.

مختصری بر فرآیند تولید درب و پنجره UPVC