طرح تعویض پنجره‌های قدیمی با پنجره‌های UPVC

آیا تصمیم گرفته‌اید تا در فضای منزل خود به آرامش برسید؟ آیا قصد دارید با تعویض پنجره‌های آهنی، چوبی و یا آلومینیومی قدیمی خود، بادهای سرد آزار دهنده زمستانی را فراموش کنید؟ خوابی آرام همراه با آرامش خاطر داشته باشید و فارغ آلودگی‌های صوتی فارغ از آنچه در محیط بیرونی منزلتان می‌گذرد به استراحت بپردازید؟ از شر دوده و گرد و غباری که دائما بر روی وسایل زندگیتان می‌نشیند خلاص شوید؟ آیا هزینه مصرف انرژی شما بالاست و قصد کاهش آن را دارید؟ آیا می‌دانید هزینه‌ای که برای تجهیز منزل خود به درب و پنجره‌های دو جداره متقبل می‌شوید با کاهش قابل توجه مصرف انرژی، به تدریج به شما باز خواهد گشت؟

تعویض پنجره قدیمی با UPVC

گروه صنعتی پادرا، به عنوان تولید کننده و مجری نصب درب و پنجره‌های دو جداره UPVC در استان گیلان به مرکزیت شهرستان رشت، مفتخر است تا اعلام نماید که در قالب طرح جدید این گروه، زین پس قابلیت تعویض کلیه پنجره‌های قدیمی سازه‌های مسکونی و تجاری توسط متخصصین با تجربه این مرکز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم آورده است. نکته لازم به توجه در این زمینه، تکمیل این فرآیند بدون تخریب کلی می‌باشد.

تعویض پنجره قدیمی با UPVC

امروزه به دلیل پایان پذیر بودن ذخایر ارزشمند انرژی، صرفه جویی در مصرف انرژی، مورد توجه برنامه ریزان صنعت انرژی و اقصتاد قرار گرفته است. توسعه صنایع مختلف و شکل گیری فناوری‌های جدید، همواره با هدف کاهش مصرف انرژی همراه بوده است. در کشور ما نیز هم اکنون که فرآیند توسعه شتاب گرفته است، عدم توجه به مصرف صحیح منابع انرژی تبعات زیادی به همراه داشته و رشد و توسعه کشور را با مشکلات فراوان مواجه خواهد ساخت.

تعویض پنجره قدیمی با UPVC
تعویض پنجره قدیمی با UPVC

در صورتی‌که تصمیم به انجام این کار را در سر دارید، ابتدا می‌توانید از بخش ارتباط با ما نسبت به اخذ مشاوره توسط واحد فروش گروه صنعتی پادرا اقدام نمایید. در صورت اخد تصمیم مبنی بر انجام این پروسه ابتدا کارشناسان پادرا از محل مورد نظر شما بازدید به عمل آورده و سپس در مدت زمانی اندک نسبت به برآورد هزینه اقدام خواهند نمود.

تعویض پنجره قدیمی با UPVC
تعویض پنجره قدیمی با UPVC

با توجه به افزایش چشمگیر تعرفه انرژی در ایران و افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی، یکی از مواردی که به اقتصاد و آرامش خانواده کمک شایان توجهی می‌نماید، تعویض درب و پنجره‌های قدیمی تک جداره یا دو جداره آهنی و یا آلومینیومی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی است.

تعویض پنجره قدیمی با UPVC
تعویض پنجره قدیمی با UPVC
تعویض پنجره قدیمی با UPVC