درب ضد سرقت پالیز درب

درب ضد سرقت پالیز یکی از برندهای مطرح بازار درب ایران است که نسبت به ارائه و تولید انواع درب‌‌های ضد سرقت ساخت ترکیه و چین اقدام می‌نماید. گروه صنعتی پادرا به عنوان نماینده رسمی فروش درب‌های ضد سرقت پالیز درب در بازار استان گیلان و شهرستان رشت مفتخر به ارائه طیف وسیعی از محصولات این شرکت با عناوین درب ضد سرقت استیل، درب ضد سرقت MDF ترکیه، درب ضد سرقت MDF چین و همچنین درب ضد حریق MDF می‌باشد که هر یک از این مجموعه‌ها خود شامل تعداد زیادی طرح بوده و طیف وسیعی از سلایق مشتریان را پوشش خواهد داد. گروه صنعتی پادرا به عنوان مجری و بازرگانی محصولات ساختمانی و انواع درب‌های ضد سرقت ساخت ترکیه و چین در بازار گیلان، مفتخر است تا به اطلاع مشتریان خود برساند که هم اکنون آماده ارائه خدمات و همچنین فروش این محصولات در سطح شمال کشور می‌باشد.

در اینجا قصد داریم تا به ارائه مختصر مشخصات فنی درب‌های ضد سرقت ترکیه‌ای و چینی بپردازیم. درب‌های ضد سرقت ترکیه عمدتا دارای چشمی بر روی درب هستند که این مورد به حفظ امنیت ساختمان کمک شایانی را می‌نماید. این درب‌ها دارای چهار عدد لولای مخفی قابل رگلاژ می‌باشند که خود باعث زیبایی و کارایی هرچه بیشتر درب خواهد بود. همچنین وجود دستگیره لوکس ساخت ترکیه به همراه اهرم قفل شب بند که به قفل پستچی نیز شهرت دارد از جمله موارد دیگر قابل اشاره این نوع درب‌ها هستند. سیستم مولتی قفل یا چند قفلی، که با چرخاندن کلید بطور همزمان تعداد هشت زبانه ثابت و متحرک از دو جهت درب وارد چهارچوب می‌گردد از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های درب ضد سرقت ترکی به شمار می‌رود.

لازم به توجه است که درب‌های ضد سرقت ترکیه‌ای دارای هشت عدد کلید کامپیوتری‌ شامل: سه عدد کلید کارگری (قابل استفاده در زمان عملیات ساختمان) و پنج عدد کلید اصلی (قابل استفاده پس از اتمام عملیات ساختمانی) می‌باشند. از جمله دیگر مشخصات این درب‌ها می‌توان به ضخامت لنگه درب ۹۰ میلی‌متری، ضخامت چهارچوب ۱۷ سانتی‌متری با قطر ورق ۱٫۴ میلی‌متر اشاره داشت. همچنین ساختار داخلی درب از ورق استیل یکپارچه با پل‌های استحکام دهنده ساخته شده و جنس پاشنه درب از ورق استیل ضد زنگ می‌باشد.

درب های ضد سرقت چینی عموما دارای چشمی و زنگ بر روی درب به همراه دارای ۴ عدد لولای مخفی قابل رگلاز و همچنین دستگیره لوکس به همراه اهرم قفل شب بند و یا همان قفل پستچی می‌باشند. درب‌های ضد سرقت چینی دارای سیستم مولتی قفل، که با چرخاندن کلید بطور همزمان تعداد ۱۳ زبانه ثابت و متحرک از چهار جهت درب وارد چهارچوب می گردد. درب‌های ضد سرقت چینی دارای ۷ عدد کلید کامپیوتری می‌باشند که شامل ۲ عدد کلید کارگری (قابل استفاده در زمان عملیات ساختمان) و همچنین ۵ کلید اصلی (قابل استفاده پس از اتمام عملیات ساختمانی) خواهند بود.

ضخامت لنگه این درب‌ها ۷۰ میلی‌متر و ضخامت چهارچوب ۱۲ سانتی متر با قطر ورق ۱ میلی‌متر می‌باشد. نمای کلی درب از ورق استیل با ضخامت ۱٫۲ میلی‌متر و روکش رنگ پودری الکترواستاتیک و دارای طرح MDF می‌باشد. ساختار داخلی درب از ورق استیل یکپارچه با پل‌های استحکام دهنده بوده و جنس پاشنه درب از ورق استیل ضد زنگ می باشد.

محصولات پالیز درب

درب ضد سرقت استیل پالیز
درب ضد سرقت MDF ترکیه پالیز
درب ضد سرقت MDF چین پالیز