درب ضد سرقت اکونومی آلتین

درب ضد سرقت اکونومی آلتین درب یکی از زیرمجموعه‌های اصلی درب‌های ضد سرقت آلتین به عنوان یکی از برندهای مطرح بازار درب ایران است که نسبت به ارائه و تولید درب‌‌های ضد سرقت ترک اقدام می‌نماید. گروه صنعتی پادرا به عنوان نماینده رسمی فروش درب ضد سرقت اکونومی آلتین در بازار استان گیلان و شهرستان رشت مفتخر به ارائه طیف گسترده‌ای از طرح‌های مرتبط با این محصول می‌باشد که در زیر می‌توانید نسبت به مشاهده این نمونه‌ها اقدام نمایید. گروه صنعتی پادرا به عنوان مجری و بازرگانی محصولات ساختمانی و انواع درب‌های ضد سرقت ساخت ترکیه در بازار گیلان، درب‌های ضد سرقت ساخت ترکیه را به عنوان محصولاتی مرغوب در کلاس جهانی به مشتریان خود پیشنهاد می‌نماید.

در اینجا قصد داریم تا به ارائه مختصر مشخصات فنی درب ضد سرقت اکونومی آلتین ترکیه‌ بپردازیم. این درب‌ها عمدتا دارای چشمی بر روی درب هستند که این مورد به حفظ امنیت ساختمان کمک شایانی را می‌نماید. این درب‌ها دارای چهار عدد لولای مخفی قابل رگلاژ می‌باشند که خود باعث زیبایی و کارایی هرچه بیشتر درب خواهد بود. همچنین وجود دستگیره لوکس ساخت ترکیه به همراه اهرم قفل شب بند که به قفل پستچی نیز شهرت دارد از جمله موارد دیگر قابل اشاره این نوع درب‌ها هستند. سیستم مولتی قفل یا چند قفلی، که با چرخاندن کلید بطور همزمان تعداد هشت زبانه ثابت و متحرک از دو جهت درب وارد چهارچوب می‌گردد از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های درب ضد سرقت ترکی به شمار می‌رود.

لازم به توجه است که درب‌های ضد سرقت ترکیه‌ای دارای هشت عدد کلید کامپیوتری‌ شامل: سه عدد کلید کارگری (قابل استفاده در زمان عملیات ساختمان) و پنج عدد کلید اصلی (قابل استفاده پس از اتمام عملیات ساختمانی) می‌باشند. از جمله دیگر مشخصات این درب‌ها می‌توان به ضخامت لنگه درب ۹۰ میلی‌متری، ضخامت چهارچوب ۱۷ سانتی‌متری با قطر ورق ۱٫۴ میلی‌متر اشاره داشت. همچنین ساختار داخلی درب از ورق استیل یکپارچه با پل‌های استحکام دهنده ساخته شده و جنس پاشنه درب از ورق استیل ضد زنگ می‌باشد.

طرح‌های اکونومی