جام بالکنی

چرا بهتر است از جام بالکنی استفاده کنیم؟

یک مشکل مداوم که تیم پادرا آن را تشخیص داده، استفاده محدود و فصلی از فضای بالکن است. غالباً به محض وزش باد، یا در یک روز بارانی و سرد، بالکن ها غیرقابل استفاده می شوند. همچنین حتی وقتی هوا مطلوب هم باشد، هنوز بالکن ها پر از برگ و گرد و غبار است و بالکن باید تمیز شود و جام بالکنی یک گزینه مناسب است.

جام بالکنی (تراس شیشه ای) پادرا، ما را در مقابل شرایط نامساعد جوی و همچنین از دید همسایگان محافظت می کند. سیستم جام بالکنی از اتلاف گرما جلوگیری می کند. علاوه بر این ها، راه حلی مناسب برای کسانی است که می خواهند در بالکنشان  گل و گیاه داشته باشند.

سیستم های جام بالکنی باعث افزایش ارزش املاک و زیبایی ظاهر ساختمان می شوند. جام بالکنی مانند عایق حرارتی عمل می کند، صداهای خارجی را کاهش می دهد و از بالکن در هر چهار فصل محافظت می کند، باران، برف، باد یا گرد و غبار دیگر شما را آزار نخواهند داد،  یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای خانه شما و  یک راه حل راحت برای تبدیل بالکن ها به مکانی تمیز، ضد آب و به صرفه نسبت به مصرف انرژی است.

ایده های جام بالکنی :

تراس شیشه ای می تواند مکانی برای بازی فرزندانتان و همچنین محل دنجی برای خلوت کردن خودتان باشد اینها برخی از مزایایی است که شما به دست خواهید آورد. علاوه بر این، می توانید بدون در نظر گرفتن آب و هوا، سرما و باران از بالکن خود در تابستان و زمستان لذت ببرید.

زمانی که با تمام امنیت و راحتی کامل در جام بالکنی از نور و گرما لذت می برید راحتی داخل منزل را در بیرون از منزل هم تجربه می کنید.

 مزیت های جام بالکنی:

این سیستم مزیت های زیادی برای پروژه ساختمانی شما دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

مزیت شماره ۱: از تراس شما محافظت می کند.

جام بالکنی بدون قاب پادرا ، بدون اینکه میزان نور دریافتی را کاهش دهد.  باران ، باد ، گرد و غبار ، سر و صدا و پرندگان را از بالکن شما دور نگه می دارد این حفاظت به این معناست که، وقت و هزینه کمتری برای صرفه جویی ، تمیز کردن و تعمیر سطوح و ساختارهای داخلی بالکن لازم است. جام بالکنی پادرا میزان سرو صدا را تا ۵۰٪ کاهش می دهد، بنابراین می توانید در خانه خود استراحت کنید و راحت تر بخوابید.

مزیت شماره ۲: افزایش ایمنی.

بالکن بسته یک مکان امن برای بازی کودکان است. حتی والدین نیز با بچه ها در تراس احساس راحتی می کنند و یا حتی اگر حیوان خانگی دارید، در یک جام بالکنی محصور با بسته شدن تمامی شیشه ها، حیوان خانگی شما را در بالکن می ماند، و می تواند از تماشای بیرون از منزل لذت ببرد. “شیشه ایمنی و امنیت بیشتری را ایجاد می کند”.

مزیت شماره ۳: صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

با تراس شیشه ای پادرا در صورتحساب انرژی خود نیز صرفه جویی خواهید کرد. مطالعات متعدد در مورد سیستم های شیشه ای مخصوص تراس و بالکن پادرا نشان می دهد که ایجاد یک فضای بسته در بالکن باعث کاهش مصرف کلی انرژی می شود و به پس انداز شما کمک می کند.

مزیت شماره ۴: باز شدن و نگهداری راحت.

به دلیل اینکه جام بالکنی کاملاً قابل جمع شدن است، هر زمان که بخواهید می توانید شیشه را باز کرده و از هوای تازه و نور خورشید استفاده کنید.

گروه صنعتی پادرا مجری پیاده سازی انواع جام بالکنی در پروژه های مسکونی و ویلایی شما بوده و برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.