جام بالکنی در گیلان و رشت

جام بالکنی یا تراس شیشه‌ای چیست؟

جام بالکنی (موسوم به تراس شیشه‌ای، بالکن شیشه‌ای، ایوان شیشه‌ای، درب بالکنی، درب تراسی، درب تاشو، درب جمع شونده، سکورریت متحرک، شیشه کشویی، شیشه ریلی و…) سیستمی است که در راستای پوشش فضای باز بالکن‌ها یا تراس‌های ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوعی نسل جدیدی از سیستم‌های نما به شمار می‌رود. در سازه این سیستم از یک ریل آلومینیومی در کف و سقف به عنوان جایگاه نگهدارنده بازشو استفاده می‌گردد و در داخل آن نیز با قطعات یا پانل‌های شیشه‌ای از جنس سکوریت، سندبلاست و… با عر‌ض‌های یکسان تقسیم‌بندی می‌گردد که کلیه این شیشه‌ها به آسانی قابل حرکت و جمع شدن از طریق ریل هستند. در واقع پانل یا شیشه اول در این سیستم به صورت ثابت و باقی پانل‌ها به صورت متحرک بر روی ریل قابل جابجایی هستند.

سیستم جام بالکنی علاوه بر ایجاد فضایی یک‌دست، نامحدود (از نظر متراژ)، مفید در چهار فصل سال و زیبایی دوچندانی که به نمای خارجی ساختمان می‌بخشد، نقش بی‌بدیلی را در بهینه‌سازی مصرف انرژی، جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات، نفوذ باد، باران، برف، گرد و خاک و به صورت کلی آلودگی‌ها ایفا می‌نماید. همچنین به دلیل قرارگیری درزگیرهای لاستیکی در حد فاصل میان پانل‌های شیشه‌ای، شاهد افزایش ضریب بهینه‌سازی این سیستم‌ها از نظر حرارتی و صوتی هستیم که دستاورد آن برای شما، فراهم آوردن محیطی آرام و همچنین کاهش هزینه‌های مصرف انرژی است. علاوه بر این نگهداری و شستشوی شیشه‌های تراس نیز به دلیل خاصیت متحرک بودن و جابجایی به سهولت قابل انجام است.

از جمله موارد کاربرد جام بالکنی می‌توان به استفاده در بالکن‌ها و تراس‌های خانه‌های ویلایی و آپارتمانی، نمای پنت هاوس، فضای خارجی (دیوار و سقف) گلخانه‌ها، پارتیشن‌بندی دفاتر و منازل، سالن کنفرانس، استخر، ویترین فروشگاه‌ها، مراکز خرید، سالن‌های ورزشی، فرهنگی و… استفاده نمود. گروه صنعتی پادرا با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه یو پی وی سی و آلومینیوم و به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع سیستم‌های درب و پنجره در شمال کشور، آماده تولید اجرای طیف وسیعی از مدل‌های جام بالکنی به سلیقه شما در استان گیلان و شهرستان رشت می‌باشد. شما مخاطب گرامی می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاهده نمونه کارها به صفحه ویژه تولیدات جام بالکنی (تراس شیشه‌ای) پادرا مراجعه نمایید.