نمایندگی وین تک در گیلان و رشت

نمایندگی رسمی وین تک در استان گیلان و رشت

گروه صنعتی پادرا – به اطلاع مخاطبین گرامی می‌رساند، گروه صنعتی پادرا با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در صنعت ساختمان و به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده سیستم‌های درب و پنجره در استان گیلان (شهرستان رشت) و شمال کشور، دارای گواهینامه رسمی از شرکت وین تک به عنوان نماینده رسمی آن مجموعه در استان گیلان می‌باشد. پادرا به عنوان نمایندگی وین تک در گیلان آماده ارائه خدمات مرتبط با این پروفیل به شما مشتریان گرامی می‌باشد.

کارخانجات وین تِک (WINTECH) در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اوکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکت‌های ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می‌باشند که تاریخچه تاســیس آن به سال ۱۹۵۶ میلادی برمی‌گردد که با تولید لاستـیک‌های مورد نیاز در زیره‌های کفش شروع به فعالیت نموده است. فعالیت تولیدی آغاز شده در آن سال‌ها توسط خانواده ساک ،تاکنون طی بیش از نیم قرن، همه‌ساله درحال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیل‌های یو پی وی سی (UPVC) مورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و ۸ کشور، دارای کارخانه‌های متعدد تولیدی در زمینه‌های تولید انواع درب‌های داخلی ساختمان با متریال کامپوزیت (WOOD PVC)، پوشش سالن‌های بزرگ صنعتی از جنس UPVC، چندین کارخانه تولید سیمان و لوله‌های پی وی سی (PVC) و قالب‌های بتنی مدولار و کارخانه تولید انواع یراق‌آلات مورد نیاز در صنعت درب و پنجره UPVC  می‌باشد.

همچنین به‌صورت گسترده در زمینه‌های تولید انبوه مسکن و شرکت‌های ساختمانی، تولید انرژی از طریق تاسیس نیروگاه‌های آبی و بادی و شرکت‌ها و فرآورده‌های معدنی فعالیت داشته و در راستای اداره این مجموعه‌ها، چندین هزار پرسنل و مدیران اداری و تولیدی مشغول به فعالیت می‌باشند. گروه شرکت‌های ADO با تاسیس دفاتر تجاری، نمایندگی‌ها و انبارهای زیر مجموعه خود در بیش از ۵۴ کشور همواره در حال توسعه بازارهای هدف و صادرات محصولات خود می‌باشد.

پروفیل‌های یو پی وی سی با برند تجاری وین تِک در سال ۱۳۷۹ شمسی (۲۰۰۰ میلادی) وارد بازار مصرف کشور ایران گردید و با توجه به مزایای این محصولات و همچنین سیاست‌های تشویقی و حمایتی دولت جمهوری اسلامی ایران در تصویب و اجرای قوانین بهینه‌سازی مصرف انرژی، مورد توجه و مصرف در بخش‌های خصوصی و دولتی صنعت ساختمان قرار گرفت. به طوری که از سال ۱۳۷۹ شمسی (۲۰۰۰ میلادی) تا ۱۳۸۹شمسی (۲۰۱۰ میلادی) مجموعه وین تِک توانست با ایجاد دفاتر فروش و انبارهای لجستیک در تهران، موفق به ایجاد شبکه گسترده نمایندگی ساخت درب و پنجره‌های دوجداره یو پی وی سی گردد و طی این سال‌ها با واردات انواع پروفیل‌های UPVC از کارخانه ترکیه، این شرکت اقدام به تامین نیازها و خدمات‌دهی به اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد WINTECH و مشتریان خود در سراسر کشور ایران نموده است.

شما مخاطب گرامی می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پروفیل‌های این شرکت به صفحه اختصاصی وین تک و همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی به صفحه راهنمای جامع تولیدات یو پی وی سی پادرا مراجعه نمایید.